ÜLDTINGIMUSED

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad La Meme Design OÜ e-poest lamemedesign.com ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

LEPINGU SÕLMIMINE

La Meme Design OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest La Meme Design OÜ  arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita.

HIND

La Meme Design OÜ -s müüdavate toodete hinnad on märgitud tootelehtedel. Kõikide toodete hinnad on esitatud eurodes (€).

TOODETE SAADAVUS

Iga La Meme Design OÜ e-poes müüdava toote juures on info selle laoseisu või tellimise tarneaja kohta. Kui toode on laos, siis postitatakse see 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse tasu laekumisest La Meme Design OÜ arvelduskontole. Muul juhul lisandub toote valmistamisele kuluv aeg, mis ei ole pikem kui 10 tööpäeva.

OSTMINE

Leia endale sobiv toode, vali varrukate värvus ja sobiv suurus ning lisa toode ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb nõutud andmeväljad täita ning leida valikust endale lähim Omniva pakiautomaat, kuhu tellitud pakk postitatakse. Peale tellimuse kinnitamist saadetakse tellimus koos arvega ostja e-maili aadressile. Müügileping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest La Meme Design OÜ arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14  päeva jooksul teate saamisest.
La Meme Design OÜ e-poel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

KOHALETOIMETAMINE

Tellimust vormistades saad valida endale lähima Omniva pakiautomaadi, kuhu pakk postitatakse. Paki tellimine Omniva pakiautomaati maksab 3,90€ , mille tasub ostja.
Laos oleva toote tellimus jõuab valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Pikema tarneajaga toote puhul lisandub toote valmistamisele kuluv aeg, mis ei ole pikem kui 10 tööpäeva.
Kui kaup on jõudnud pakiautomaati, saad SMS-i, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Sisestades koodi, uks avaneb ning saad paki kätte.

TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE

La Meme Design OÜ -st ostetud tooteid on võimalik tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest (v.a tooted, mis on õmmeldud eritellimusena vastavalt kliendi mõõtudele). 
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Tagastatava või ümbervahetatava toote seisukord:
1) toode ei tohi olla kahjustunud
2) toode ei tohi omada kasutamise märke
3) toode peab olema koos hinnasiltidega

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja  toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on La Meme Design OÜ -l õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Ümbervahetuse või tagastuse soov tuleb saata aadressil info@lamemedesign.com. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi)
Raha tagastatud toodete eest hüvitame 14 tööpäeva jooksul alates tagastustaotluse jõudmisest La Meme Design OÜ-le. La Meme Design OÜ -l on õigus tagasimaksega viivitada, kui kaup ei ole nimetatud tähtaja jooksul jõudnud lattu ja klient ei ole tõendanud kauba postitamist. 

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS JA NÕUETELE MITTEVASTAVA TOOTE TAGASTAMINE

Toodete nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Sul õigus nõuda toodete asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toodete vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastavad tooted La Meme Design OÜ kulul. E-pood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui e-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest La Meme Design OÜ vastutab, parandab või asendab La Meme Design OÜ puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab La Meme Design OÜ ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud 14 tööpäeva jooksul alates kauba tagasisaamise päevast.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui ostjal on La Meme Design OÜ osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile info@lamemedesign.com või helistada telefonil +372 58 440 050 . La Meme Design OÜ vastab ostja esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.
Kui ostja ja La Meme Design OÜ ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja e-poe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.

VÄÄRAMATUD JÕUD

La Meme Design OÜ ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida La Meme Design OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist La Meme Design OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud). La Meme Design OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.

PRIVAATSUS

La Meme Design OÜ e-poe kasutamisega annad selge ja teadliku nõusoleku La Meme Design OÜ  -le enda isikuandmete töötlemiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel. La Meme Design OÜ -le teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks. Sinu isikuandmeid, mis on vajalikud kauba kätte toimetamiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele üksnes hädavajalikus ulatuses.
Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. La Meme Design OÜ kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus.

TINGIMUSTE MUUTMINE

La Meme Design OÜ -l on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama.
Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel lamemedesign.com.