" ...Olla ma tahaksin kõiges su moodi,
kasvada niisama pikaks.
Juba ma salaja proovin su kingi,
kleidid on, tead, kui pikad..."


Vanemad on oma lastele suurimaks eeskujuks ning kui vahva on mõnikord kanda just samasuguseid riideid nagu ema või isa. La Meme Design on uus kodumaine bränd, mis pakub just selliseid riideid, mis sobivad kanda nii suurtel kui väikestel, nii koos kui ka eraldi ning mis muudavad erilisemaks ka kõige tavalisema poeskäigu, vabaõhuürituse või lasteaiapeo.


Meie valikust leiab mugavaid vabaaja- ning peorõivaid. Kõik tooted on disainitud ning valmistatud Eestis ning neid saab kõige paremini kirjeldada kolme sõnaga:
- ainulaadsus – me ei tee masstoodangut, vaid lähtuvalt hooajast valmib iga seeria tooteid piiratud kogus, mis võimaldab meil pakkuda ka kõrget kvaliteeti õmblustöös
- kasutajasõbralikkus – ÖKO on pop! ja me teame, kui oluline on nahasõbralik riie nii laste kui vanemate seljas, seetõttu kasutame vaid hoolega valitud kõrge kvaliteediga kangaid (Öko-Tex, GOTS)
- silmapaistvus – ühesugused riided kogu perel lihtsalt paistavad silma, me anname sellele omapoolse garantii!


Kevadel 2017 esitles La Meme Design oma esimest kollektsiooni, mille märksõnadeks on mugavus, soojus ja värvid. Sest kõik, mis perel seljas, peab tegema nahale pai ning soosima kallistusi, kaitsma kavala kevadtuule eest ning meelitama põue suvesooja.